Jsme svědky velkého nadnárodního AntiBabiš spiknutí?

16.01.2018 17:45

Zpráva OLAF je dílem Mafie, nechal se slyšet Andrej Babiš. Samozřejmě! Jak jinak. Je až neuvěřitelné, kam všude dosáhnou prsty systému.

Ať se kolem Andreje Babiše semele cokoli, jde o komplot Mafie a ustavičnou kampaň vedenou proti jeho osobě. Nahrávky, na nichž prokazatelně instruuje svého novináře? Kampaň! On přeci za nic nemůže. Nahráli ho. Jde o praktiky StB užité účelově proti jeho osobě. Jako by snad on v důsledku činnosti této mafie, která po něm neustále jde, konal tak, jak konal. To ona ho donutila k tomuto kroku. Jinak by tak nikdy neučinil. Jak by mohl. Je přeci čistý jako mílius.

Dluhopisy? Opět kampaň a komplot mafie. Snaha systému zničit jej. Snažícího se dostat dobráka Babiše - snad dokonce Havla či Husa současnosti. Ten zákon zmršili ti přede mnou. A co jako, že jsem o chybách věděl a nepoukázal a ně. Proč bych se je pokoušel coby nový ministr financí napravovat, když jsem s jejich pomocí mohl ojebávat stát a mastit si kapsu. Může za to Kalousek a basta. On a vy všichni, služebníci toho zkorumpovaného systému, který se mne snaží dostat.

Čapí hnízdo? To je teprve majstrštyk. Sám se před lety chválil, jak je to to nejlepší, co kdy vymyslel. Když se však objevilo podezření z podvodu, najednou se k tomuto projektu nechtěl znát. Nikdy s ním neměl nic společného. Kdo tvrdí opak, je zatvrzelý lhář a prodloužená ruka mafie. I když nakonec přeci jen se ukázalo, že s nim až tak málo společného neměl. Pouze to vymyslel, financoval a aby si mohl nahrabat drobáky z Evropy, tak prostě naplánoval podvod na Unii. Kdo by mu to vyčítal, když jsme nejvíc euroskeptickou zemí Evropy, že ano? 

Tak jako tak on je naprosto nevinen. Kdokoli se na něj za jeho činy byť jen křivě podívá, slouží systému. Je proti němu vedena ustavičná kampaň a součástí té je i tento jeho vlastní ojeb na Evropu. Opět jde o komplot mafie. Komplot tak rozsáhlý, že inicioval a provedl šetření Evropského úřadu pro boj proti podvodům. Sepsal závěrečnou zprávu OLAF a to vše jen proto, aby chudinku Babiše dostal na kolena.

Neuvěřitelné, kam až prsty té zlotřilé mafie dosáhnou. Ovlivňuje rozhodnutí slovenských soudů, které vyvrátí tvrzení, že Babiš nebyl příslušníkem StB. Ovlivňují evropské instituce i názory německých politiků a novinářů. Jsme snad svědky velkého světového AntiBabiš spiknutí, kdy chudák Babiš stojí proti NWO a Iluminátům, jako dříve Hus proti církvi? Vidí se snad jako světový mesiáš, kterého si přejí všichni mocní tohoto světa stůj co stůj sesadit? Nebo Andrej Babiš mluví o kompotu vlastní mafie, která všechny jeho kauzy napáchala a zpackala? Pak by to dávalo i celkem smysl a mělo to vše hlavu i patu. Pak by určitě šlo o komplot mafie, jen jsme bohužel hlupáci nepochopili, které.